Reakcia na: fikal #54134:
Pocul som o 22 nesor 20 nizkopodlazakoch (asi) MERCEDES ... ale to ciste len typ netusim ale viem ze ich bude 20.




Chvalim
Stačí sa odviezť zo stanice na SAV a počkať si na prvý šrot, čo pôjde okolo...
5510
Ale uz je fakt cas na nieco ine co by nas tu vozilo... ?