Reakcia na: Andy #53753:
Re #53752 Yzerman22:
ja chodím do školy električkou z Ružinova na Mraziarenskú, odtiaľ 68 na most a odtiaľ zástavku 87, alebo 88. Dosť ma sral ten prestup na moste kvôli jednej zástavke, lebo 68 prichádza v 95% tesne po 88 (podľa cp, má prísť cca 3 minúty pred ňou, ale vypovedacia hodnota cestovných poriadkov DPB je medzistupeň medzi Novým Časom a toaletným papierom), teraz mám ďaľšiu super alternatívu, pozrieť si z autobusu zástavku, kde potrebujem vystúpiť, počkať si na ďaľšej svetelnej križovatke v buse a vystúpiť na Bulíkovej a prejsť cez zástavku, ktorú som už pred tým z autobusu videl ? ale zvyknem si ? čo iné ostáva.
Re #53742 fobust: dva autobusy? Silne pochybujem, ale ak by to bola pravda, znamenalo by to silné opodstatnenie tej zástavky, keď to tam potrebuje takú dlhú dobu na výmenu ľudí, nemyslíš?
A hlavne, že 68 má zástavku Prístavná, tá je fakt potrebná.
Keď som ako decko chodieval 118kou do školy z Ružinova do Petržalky, tak som sa takto niekedy bavil
matej
1.) Prečo linka č. 68 nezastaví pri Ekonomickej univerzite?
2.) Je to pravda so zriadením novej zastávky Farského pre linku č. 78?