A v ktorom roku uvidime T3Mod v uliciach BA prip. kedy sa v nej odvezieme? Este by ma zaujimalo preco tie otrasne farby? To co vymysleli ako BA nater na eliny je dost hnus. D3ko nemohla by byt o tom anketa? Nater na busoch a trolikoch je naopak dost pozitivny
COLOR
13sk: neviem, ktory motor ma TAM, ale urcite je to jeden z najlepsich. Dobre maju aj Ik280.