Reakcia na: Typek z BA #52818:
No, dobre, napíš mi dátum, čas, číslo voza. Potom budem ochotný uveriť. Ak nechceš vodiča verejne bonzovať, môžeš do mailu.
) A už sa mu asi nechcelo nakladať palice, tak proste zišiel až k vozovni. A aj keď sú zberače stiahnuté strhovákom, tak trochu lietajú... Ja by som to ako úplný nezmysel nebral..
S499.1023
Dále pak: Nenapsal jsi "Osobně jsem se v posledních třech letech nesetkal na Slovensku s Bt na ryclhíku" ale "Na Slovensku nejezdí Bt na rychlících". To musíš uznat, že je dost zásadní rozdíl. Odporným koženkovým Bt jsem docela nedávno, poslední léto, jel z BA do ZV. Konec diskuse s neinformovaným demagogem.