Reakcia na: Typek z BA #52826:
Ale môže sa stať, že si to tu voľakdo z DPB číta.
) A už sa mu asi nechcelo nakladať palice, tak proste zišiel až k vozovni. A aj keď sú zberače stiahnuté strhovákom, tak trochu lietajú... Ja by som to ako úplný nezmysel nebral..
Typek z BA
vy ste uplny ******? Naco by som si vymyslal takuto historku? Ano, ten trolejbus naozaj isiel z obratiska Budkova dole do vozovne! Ano, naozaj mu to palice nestiahlo a udierali do vedenia! napisem tu co som videl a uz mam podla vas maximalne halucinacie alebo co, skoda reci ?