Reakcia na: Typek z BA #52826:
Ale môže sa stať, že si to tu voľakdo z DPB číta.
) A už sa mu asi nechcelo nakladať palice, tak proste zišiel až k vozovni. A aj keď sú zberače stiahnuté strhovákom, tak trochu lietajú... Ja by som to ako úplný nezmysel nebral..
fobust
Používanie auta v Bratislave je bláznovstvo? Podľa mňa je používanie MHD v istých prípadoch bláznovstvo. Normálny človek by do niektorých prostriedkov MHD ani nenastúpil, vzhľadom k ich stavu.