Reakcia na: fobust #52665:
Hmm, takže tramvaje viem, trolejbusy viem, z autobuosv si nie som stopercentne istý presnými trasami liniek 66, 75 a najnovšie niektorými petržalskými, nakoľko MHD od zmeny (ale aj pred ňou) nevyužívam.
pamatam sa ze ked som bol este krpaty, vedeli sme dat dole zavory na priecesti, ale to je asi tak vsetko...
znova dakujem ? ? ?
papuca
kto prosim planoval vsetky tie opravy a zmeny?
myslite, ze sa to naozaj nedalo lepsie vymysliet? neviem, nie som odpornik, ale predsa len clovek rozmysla a pocuva, ako ludia kazdy den nervozneju a rozmyslaju nad autami.