PRESNE TAK! Kazdy ma individualny nazor a nikdy tu nebudu dva rovnake. Tak to je.
Sak sa nedaj !
Akoze aspon podla fotiek, ta vozovna Komin vyzera nie ako vozovna, ale skor ako vyrobna hala trolejbusov, alebo cistucke muzeum! No je to krasa...
Andy
Jano: 29. som videl 7111 na 5 asi okolo 15:30 pri slimaku
ALL: Vcera na nove hovotili o nejakom veklom vykolaji v Prahe..