na http://www.pravda.sk/dennik/2002/02/04/bratislava/50/article.28291.html je clanok, ktory vyziva na vyjadrenie nazorov ci je lepsie metro alebo elektricka pre bratislavu. zaujimave nazory budu uverejnene v zajtrajsom vydani. takze nevahajte a piste ...

?



Martin
Možná by to dopadlo úplně jinak, protože někdo vozy řady 900 rád nemá, ale Citybusy se mu líbí. A jestli vyhrál Ikarus nad Karosou, tak si také můžu myslet, že vyhrála 412 (taková šrot) nad Citybusem.
d3k0:Zkus to znova a rozděl nízko od vysoko podlažních.
Papyr:Jel jsi vůbec Škodou 21Ab? Vždyť je to otřesný vozidlo.