Reakcia na: fobust #51606:
Tiez nad tym uz peknych par tyzdnov rozmyslam, a kedze tam na prvy pohlad z kabiny nic vidno nie je a spomeniem si na to, az ked to buchne, vzdy to zabudnem blizsie preskumat, ked sa tam vyskytujem. Ale chystam sa to obzriet, som zvedavy, co zistim (ak nieco)
Asi zajtra v noci, ak zasa nezabudnem
mickey
su tam cele kilometre radial, po ktorych jazdia aj vozy metra aj elektriciek. ale v centre metro zalezie pod zem, zatial co elektricky sa motaju po povrchu.