Reakcia na: 5510 #51269:
ja tam bývam... ? chodím takmer výlučne peši..
). Tie busy sú dosť nešťastným riešením .. no lepšie ako úplne nič. Ale DD sú na tom lepšie ako niektoré časti Pétržky, veď každých 20-30min. ide priamy spoj na železničnú stanicu, heh
[irónia moja milovaná] ...
marko
A teda po tejto zmene by ostali busy aj na byvalu L89, aj ked mozno skratenu.
L93: minuty podla CP na imhd:
L93 - Vysehradska - Luky II: 5 min, opacne: 4 min.
L59 - Antolska - Luky II: 6 min, opacne: 6 min.
L99 - Antolska - Luky II: 8 min, opacne: 7 min.
Takze by to aj casovo vyslo: predlzenie o max 3 min v 1 smere + 1 min vyrovnavaci cas = 4 min v spicke.
A obsluznost LukyV by som zabezpecil prave spojenou celodennou 59/94.