Reakcia na: eripmav #51193:
pobavujuce ked niekto porovnava New York s Bratislavou, hehehe, akurat zabudas na to ze my v BA nemame metro ktore ta dopravi rychlo tam kde potrebujes ale nejake poondiate busy, ktore su skor na hanbu na letisku, ked budeme mat metro ci aspon rychlu elektricku na letisko s hustymi intervalmi mozem turistom z BA letiska odporucit aspon tie, pokial tam vsak budu premavat tie busy po zivotnosti tak nech si radsej zozenu odvoz alebo idu taxikom a budu v meste beztak rychlejsie za min. rozdiel v cene, nehovoriac o tom ze uz vidim turistu s velkym kufrom ako sa trepe v MHD, naozaj pobavujuca predstava (neviem si to predstavit ani u seba)Re #51217 S499.1023: *** ako ty, mi nestoji za odpoved
S499.1023
Úzce související je problém neexistence doplňkového prodeje jízdenek řidičem v BA. Myslím, že kombinace těchto faktorů zakládá návštěvníkovi BA do značné míry morální právo jet na černo a případného dotírajícího revizora prohodit zavřeným okénkem směrem z vozidla ven.
Kdo by snad viděl rozpor mezi tímto postojem a postojem ke klubu černých pasažérů, je na omylu. Tento postoj je plně konzistentní a vypovídá o dvou odlišných věcech - neochotě platit a ochotě platit, kterou však nelze realizovat.