Ad. Antolská/Dolnozemská/Vyšehradská/Jasovská
A čo takto to všetko ukončiť na "Lúčanke"??? ? A otočiť to pri kostole Sedembolestnej Panny Márie na Betliarskej? ?
A čo takto to všetko ukončiť na "Lúčanke"??? ? A otočiť to pri kostole Sedembolestnej Panny Márie na Betliarskej? ?
Pošli tento návrh autorovi linkového vedenia, ktorý uvidí čo sa dá robiť. Môžeš nám dať tu na fórum potom vedieť, ako si dopadol
Sommelier
Pochybujem nad normalnostou vasho uvazovania, pretoze taky automat je tak drahy, ze je to v sucastnej dobe porovnatelny luxus ako keby ste chceli Neoplany s klimatizeciou v polovici vozoveho parku.
A len tak mimochodom, tomu, kto vymyslel papierovu dvacku by som vo verejnom zaujme nedal cistit ani verejne toalety.