Reakcia na: Spectre #51035:
Iba k tomu co som sa este nevyjadril.L59 - Ale elina v Petrzalke nie je. A ked bude tak budem aj za zrusenie 93, 95 a inych. Ale myslim si ze tu 59 treba riesit teraz. Ked je to dobre spojenie a ludia ju vyzivaju a ked kapacitne nestaci.
O Antolskej som uz pisal - priame spojenie potrebuje.
Posunutie L93 na Antolsku to tiez som niekolko krat spominal.
Ja si myslim, ze 2 prestupy su neefektivne.
A co odporucis ako rychle spojenie cez Novy most zo zastavok Dolnozemska, Antolska, Lubovnianska, Lucanka, Znievska?
A hovorim dobre sa teoretizije pokial nechodis kazdy den s dvomi prestupmi o trasach ktore spominam.

a pevne dúfam, že bude po postavení tramvaje do Petržalky nadobro zrušená.
marko
Mna tam moze doviest bus, ktory chodi kazde 3 minuty, ale co potom. Pokial viem, su tam tri elektricky (jedna smer Raca, jedna Ruzinov, jedna Dubravka) ktore maju intervaly 12 - 15 minut. A okrem toho zo Safka uz chodi iba 50. Nie je to trochu slabe na prestupny bod. A kapacita zastavok je tiez dost obmedzena.