Reakcia na: S499.1023 #50517:
A kde je problém teď? O té nehorázné ceně vím, proto si taky nedovedu představit Cristalis tady, akorát si myslím, že pro jejich podmínky je to optimální- cena odpovídá kvalitě. A kromě toho- ty salzburské Van Hooly taky za hubičku nebudou- prostě oni na to mají, my ne. Tedy oni budou jezdit Cristalisem a Van Hoolem (musí- když si nejdřív lidi vyštvali do aut, tak teď stojí hříšné peníze dostat je zase k MHD) a my budeme jezdit Citelisem a Urbinem (pro naše cestující to zatím stačí).
SZKV
Ale jinak to dokonale sedí právě do toho Lyonu (a ani to snad jinde nejezdí), kdyby to bylo v Bratislavě (nebo kdekoliv jinde v ČR nebo SR), tak z toho tak hezké pocity asi mít nebudu- restylovaná Agora se tomu dost podobá, ale nějak to není ono, když se to celé klepe a vrže...
Ale jinak ti návštěvu lyonu vřele doporučuju- kromě Cristalisů tam mají třeba ještě "minitrolejbusy" pro obsluhu úzkých a příkrých uliček v centru (linka 6 Hotel de Ville- Croix Rousse). Vypadá to takhle:http://www.lemosin.net/snotcl/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=3
Nevím o tom, že by někde jinde něco podobného měli!Prostě Lyon se mi ze všech západoevropských provozů líbí nejvíc- ale je to jen můj subjektivní dojem, jsem prostě frankofil...