Reakcia na: inTony #49988:
a o to ide dostať čo najviac ludí na nosný systém čo by mali byť v BA električky ale aby ich ludia používali treba spraviť 2 veci 1.aby sa rýchlo dostali ludia k svojmu cielu ( prednosť na križovatkách a podla mňa prerobiť sieť zastávok na radialach (v Ružinove je ich napríklad zbytočne vela)) a aby mali čo najmenej prestupov s čo najkratšími intervalmi
na radiálach.
Mike
Ale ak si macher, tak môžeš spraviť aj ten tvoj návrh, ale interval bude musieť byť podstatne redší ako 12 minút, na rôznych linkách bude iný (nebude jednotný), a mohol by si sa pokúsiť zmestiť do dnešnej výpravy ?
Ale tie linky Račianska - Ružinovská (alebo Vajnorská) sú aj tak blbosť. Možno jedna doplnková by ešte šla, ale toľkoto?
Máš čo robiť ešte veľa hodín v škole ?