Tbc> mozne je vsetko, ale okrem cerveneho I280 na spalikoch by to po orezani bolo velmi male. To je naklonene o 90 stup. Ale namahat s monitorom sa hadam netreba nikde. Skus potocit hlavou, pomaha to
. Nabuduce si dam hadam pozor aj na to ako bude foto vyzerat, uz som zistil podla coho zaostruje. To je pokrok ...
Vladimir> Citybusy mali prist 22.dec, do 2. jan len stali na dvore, 11.1. ich predstavili a od 14.1. jazdia.
. Nabuduce si dam hadam pozor aj na to ako bude foto vyzerat, uz som zistil podla coho zaostruje. To je pokrok ...Vladimir> Citybusy mali prist 22.dec, do 2. jan len stali na dvore, 11.1. ich predstavili a od 14.1. jazdia.
Kami
Inak pozeral som si stranku karosy a zaujal ma motor Iveco. Variant D pre solo mestske vozy ma 180 kW/2050 ot a 1100 Nm/1080-1500 ot, ale takmer 180 kW ma v rozsahu 1600 - 2050 a viac ako 800 Nm v 800-2050 otackach. Variant C pre klbaky ma takmer 213kW pri 1800 - 2050 (je to strmsie) a skoro 1100 Nm pri 900 - 1800 otackach. Najsilnejsi 8 liter G (medzimestske a dialkove) ma oficialne 228 kW/2050 a 1250 Nm/1080-1700 ot, ale viac ako 220 kW/1700-2100 a viac ako 1100 Nm/950-2000. Tu je krivka zas plocha.
Udavaju aj svetlu vysku 951 - vnutro 2.1 m (Citybus 2.3 m) a vyska podlahy 790/890 mm, prvy schod na 355 mm (Citybus 320 mm). Takze ziadna zasadna zmena co sa tyka podlahy, ale motor je fakt super. Pri rozbehu z miesta ho trocha pocut, potom uz je tichy (nie ako MAN v I400).