Ale je to haluz, že posledný kĺbový autobus bol v BA kúpený v roku 1998, v čase, keď ešte vládol Mečúň. Vtedy som si myslel, teda aj sa to všelikde tak písalo, že Bratislava je na tom tak zle kvôli tomu, že tu prevládal iný názor. Potom, keď nastala zmena, som sa tešil, ako na tom bude dobre bratislavská MHD, konečne sa nájde viac peňazí aj pre BA, no keď predtým sa kúpili za rok aspoň nejaké kĺbové busy, po zmene už neprišiel žiadny. ? ? ? ? ? ? ?
milannco
V nedeľu sa v Petržalke uskutočnil záver 3. eucharistického kongresu. Po jeho skončení sa mi podarilo s procesijným krížom (výšky asi 2 metre) nastúpiť do posledných dverí B 732 na 99ne narvatej veriacimi. A keď ma videli, že nesiem "ukrižovaného krista" začali sa usmievať, dokonca, jedna babka sa prežehnala. Na TERNO nastúpili dvaja mladíci, vtedy som mal dosť nepríjemný pocit, že mi kríž ukradnú ? .
Ľudia s dvojmetrovým krížom necestujú MHD každý deň, dokonca si dovoľujem tipnúť, že som tento rok jediný. ?