BTW, v ankete som musel skorigovat vysledky, lebo isty dalsi nemenovany (d)e[le]ment hlasoval zase pre zmenu za TAM, takze som zrusil aj tieto falosne hlasy, aj falosne hlasy za Karosu. Co je moc, to je moc...

Ty si to nebol
ja nemam nic proti karosam, ale osobne som hlasoval raz a za TAM
tulenique
d3k0: to naozaj na primestskych vlakoch neplatia v case spiciek zlavy? o tom pocujem prvykrat, ale zasa nikdy som necestoval vlakom na zlavu.