Reakcia na: Peon #48822:
Terčíky nemajú na starosti vylepovači. Vylepovači chodia MHD a pešo. Dostať sa tam nedá nijak. Na Hálovej bol odtrhnutý plech na cestovné poriadky, tak tam dali nový, čistý. Avšak nechápem, prečo ešte predtým nemohli prejsť 100 metrov, pár poschodí vyššie a späť a nalepiť tam cestovné poriadky. A tie nezoradené terčíky, no.. Najhoršie to je napr. na Hrobákovej, kde na veľkom označníku zostalo viac medzier, ako tabuliek, vyzerá to ako provokácia.
Ak by to nevyslo, tak este je tu moznost ist o 5.28 z Lachovej 88kou a prestupit pri Ekonomickej univerzite (aspon netreba prechadzat s kocikom na druhu stranu).
d3k0