Reakcia na: kvint3 #48777:
Zmena liniek nesúvisí len s Mostom Apollo. Cieľom ja aj úspora vozokilometrov tým pádom aj peňazí. Časť ušetreným prostriedkov sa má použiť na vylepšenie MHD spojenia Devínskej Novej Vsi s centrom, ktoré je v pláne uskutočniť ešte tento rok, bude to prevdepodobnejšie zlúčenie liniek 28+29. A tam, je MHD spolu s Dlhými dielmi fakt mizerná.. Petržalka je na tom ešte dobre. Inak dnes som pri cestovaní v Petržke nečakal dlhšie ako 4 minúty!

kuvik
Ad linky MHD od 5.9.2005 - moje zážitky ? :
1. Vysvetľoval som jednému dôchodcovi ako sa má dostať zo Šaf. nám. na Antolskú - všetko by bolo v poriadku, ibaže keby sa ma stále nevypytoval: táto zástavka bude Lúčanka?(poradil som mu 95-99)
2. Stál som na Lúčanke a počul som akosi babky hovoria: Toto nám museli urobiť naschvál...
3.Dúfal som že mi príde po 95 aj 99 ale-vynechala spoj a horkoťažko mi vyšiel 30-min. lístok. ?