Reakcia na: d3k0 #48636:
83-ka na Dostihovú dráhu určite pomôže aspoň učiteľom a žiakom tamojších dvoch obchodných akadémií a základnej škole, ako aj obyvateľom priľahlých panelákov, z ktorých niektorí to budú mať bližšie než na zastávku Hrobákova, hlavne ak budú chcieť ísť napr. na Zochovu bez prestupu a navyše nastúpiť do prázdneho autobusu. ?
El Sergio
To vravím všetkým - skúste zapojiť mozog, na to ho máte! ?