Reakcia na: kolik #48606:
Dám Ti jednu radu do života. Prestaň pozerať správy v TV, prestaň počúvať v MHD hromžiace babky. Prestaň sa úplne zaujímať o veľkú politiku. Budeš mať krajší život.
Odkiaľ, kadiaľ a kam? V žiadej mapke budúcnosti som také niečo nevidel.
Mopy
Ti co frflete,ze 59 je natrt spoj, uvedomte sa.. 59 bol jeden z mala spoj co bol uz na zastavke Lubovnianska smerom do Race pomerne dost naplneny.. ( samozrejme medzi 6-8h rano )