Reakcia na: SZKV #48435:
Nooo... Tie "trojkolajne panely" su nahodou v dobrom stave, vratane tej blokovej kolajnice B1 ktora sa v nich vala. Nedavno ju prebrusovali, tak tam tie vozy idu ticho. ? Inac, suhlasim s tym ze je to zvrhla stavba trate, ale tato jedna tu bude este minimalne dve desatrocia.
Inak podľa štatistiky sa tu zdržia turisti len niekoľko hodín.
S499.1023
Tak ist sa zabudol vyjadriť k "rozbitým BKV panelom" na Ružinovskej. Je to proste patologický klamár, ale on za to nemôže, on si to neuvedomuje.