Peon: 18 miliónov Sk za duobus..neviem či je to veľa alebo málo...Ale asi málo, keďže to bolo spomedzi všetkých ponúk najlacnejšie ?
Nie je ale 6 duobusov trochu málo??? Počítajú aj s vozidlom do zálohy??? Lebo keď sa nejaký pokazí tak tam zas šupnú krátky TAM alebo Vrakosu?
Kde budú vlastne po sprevádzkovaní duobusov jazdiť TAM-BUSy? Ak teda ešte budú jazdiť ale myslím si že ešte veeeeľmi dlho ako poznám DPB ?
Nie je ale 6 duobusov trochu málo??? Počítajú aj s vozidlom do zálohy??? Lebo keď sa nejaký pokazí tak tam zas šupnú krátky TAM alebo Vrakosu?
Kde budú vlastne po sprevádzkovaní duobusov jazdiť TAM-BUSy? Ak teda ešte budú jazdiť ale myslím si že ešte veeeeľmi dlho ako poznám DPB ?
S499.1023
Počúvaj, ty ropovodná rúra! Po prvé sdi vypni CapsLock a po druhé nerkecaj do toho, o čom nič nevieš, truľko!