Peon: 18 miliónov Sk za duobus..neviem či je to veľa alebo málo...Ale asi málo, keďže to bolo spomedzi všetkých ponúk najlacnejšie ?
Nie je ale 6 duobusov trochu málo??? Počítajú aj s vozidlom do zálohy??? Lebo keď sa nejaký pokazí tak tam zas šupnú krátky TAM alebo Vrakosu?
Kde budú vlastne po sprevádzkovaní duobusov jazdiť TAM-BUSy? Ak teda ešte budú jazdiť ale myslím si že ešte veeeeľmi dlho ako poznám DPB ?
Nie je ale 6 duobusov trochu málo??? Počítajú aj s vozidlom do zálohy??? Lebo keď sa nejaký pokazí tak tam zas šupnú krátky TAM alebo Vrakosu?
Kde budú vlastne po sprevádzkovaní duobusov jazdiť TAM-BUSy? Ak teda ešte budú jazdiť ale myslím si že ešte veeeeľmi dlho ako poznám DPB ?
pepino23
Uz ma naozaj s prepacenim s...te vy z Petrzalky! Skuste sa prestahovat do Dubravky alebo do Ruzinova! Tu ludia bezne slapu aj 10 minut na najblizsiu zastavku a vobec ani nesnivaju o spojoch z nej do kazdeho kuta mesta! A byva tu aj pozehnane dochodcov co maju problemy s pohybom. Naozaj by ste mali zabudnut na ten komunisticky system ze z petrzalskej zastavky sa dostanem bez prestupu vsade! Mimochodom, nefunguje to ani v inych vyspelejsich mestach.