Dobry den. Mam otazocku. Uz hodne dlho spekulujeme nad novym cestovnym poriadkom a chcela by som vediet, ci mi neviete poradit trasu. Moja mama byva i pracuje v Petrzalke. Byva pri Technopole a pracuje na Kremnickej. Ale ako sme sa divali, tak sme sa divali, ale ziadny autobus tam nejde!!!?
Mohli by ste mi povedat ako sa tam dostane? (Samozrejme bez hodinoveho cestovania cez cele mesto!)
Mohli by ste mi povedat ako sa tam dostane? (Samozrejme bez hodinoveho cestovania cez cele mesto!)
Ale myslim, ze o letakoch mam dobre info 
Yzerman22
Kludne mohlsa ist po smere hodin a bolo by to ovela jednoduchsie najmä pre vodicov. Kedze by sa tocili len doprava, bolo by to aj rychlejsie.
Vsetko je naopak. ?