Reakcia na: S499.1023 #47425:
To si napisal o svojej rodine? Uprimnu sustrast im a aj Tebe!
Pan Boh sa urcite sekol pri Tebe, radsej mohla mat Tvoja mama vrece kruplov ako Teba! Ty kalika! ? ? ?
No a ti menej inteligentni mozu cestovat 40 minut
hroch
jedina vec na tych novych linkach ma skrie: 88. prestupy na busy zo severozapadnej casti mesta to ma dost nestastne, kedze nestoji pri auparku... ale inac, nielen na nove linkovanie sa da nadavat
ale celkovo som zvedavy na grafikony, napriklad zaciatky premavky, co by sa zislo v takomto pripade. lebo ak by uz vcera nove linkovanie platilo a ja by som sa dorval na ASMN a zistil, ze mi 88 ide az o siestej, asi by som si to hodil
bude to prca, do mesta s prestupom. idem pre rodinu spisat, ako/akymi spojmi sa dostanu tam, kam teraz chodia najcastejsie... ?