Ja si myslim, ze to bude mat zastavku vsade. Napr. aj na ZS BUDATINSKA kde dnes nestoji. Inak ma napadlo bude 98 stat v Ovsisti na zastavke OVSISTSKE Nam. a aj na zastavke OVSISTE???

Chvalabohu, ze to v septembri-oktobri komplet vykuchaju (dufam) a spravia nanovo
Ta trat (resp. to, co je pod nou) uz dost dlho drzi z poslednych sil, a ak to nespravia teraz pred zimou, mozeme cakat, ze najneskor na jar tam to tratove teleso z bezpecnostnych dovodov zatvoria aj pre chodcov, kedze by sa to mohlo prepadnut aj pod tucnejsim exemplarom
LUK
"ak by to nechali tak, ako to je teraz (mozno trocha doupravovali intervaly, trasy a vobec linky)" To si nepísal ty??? ?