tr3mp> Ked sa to tak vezme, tak na tu 50ku by mohli opravit napr. 1400, 2400, vselijake dlhe karosy a pod. a mohlo by t chodit klbove.. Podla mna tych vozov staci aj tak, ved aj cez spicku ich v juraku stoji plno..
pred volbami by mohli kupit nejake tie elektricky
d3k0
Ak by sa vsak nasiel nejaky dobrovolnik ochotny spracovat nejake linky, mailom mu napisem co a ako. Nie je to vsak take lahke ako sa zda jednym a na druhej strane ani take tazke ako sa zda druhym