Ad nove SORy: Budu nasadzovane na presne tie iste linky, na ktore aj starsie SORy, tak ako je to doteraz - SOR ako SOR, nebudu sa robit predsa linky, specialne vypravovane SORmi r.v.2005
Len po velkej reorganizacii dostane 3.DTPA pravdepodobne viac takychto malo vytazenych liniek, ktore teraz robia 1. a 2. DTPA (to miesto 50-tok, ktore budu klbove) - napr. 77, 79, a pod. - a prave na tieto linky (spolu s doterajsimi "SORovymi") budu pravdepodobne nasadzovane SORy, vratane tych, co cerstvo pribudaju
Len po velkej reorganizacii dostane 3.DTPA pravdepodobne viac takychto malo vytazenych liniek, ktore teraz robia 1. a 2. DTPA (to miesto 50-tok, ktore budu klbove) - napr. 77, 79, a pod. - a prave na tieto linky (spolu s doterajsimi "SORovymi") budu pravdepodobne nasadzovane SORy, vratane tych, co cerstvo pribudaju
Vztah vodic - cestujuci je tam na uplne inej urovni, minimalne tym ze kazdemu cestujucemu musi vodic-ka orazit ticket, teda v pripade celodenneho (v mojom pripade 72 hodinoveho) iba pozre ci je ticket platny. Ale neviem ako to z toho kodu razitkoveho vedia vycitat
Bon-Cu