Inak 4304 uz jazdi? Alebo este stale nema papiere? Preco ich vlastne nemala hned po rekonstrukcii?
A ten chat sme uz skusali, ale je jeden problem ze na imhd maju eurotel asi 3 ludia
Turbo
ano, ved ked sa nad tym zamyslime, tak usudime, ze to je blbost. Ale mal som v rukach aj originalne materialy projektu "K3R - N". Je to rekonstrukcia kachny K2 na "KT8D5N". Ale zda sa mi to take iste realne ako ten moj preojekt T3SUCSK.