Po nejakych rokoch je to zase aktualne. ZSR podalo projekt na strukt. fondy EU na vystavbu tunela predmestie-filialka-petrzalka + prestupna stanica filialka a nejakych dalsich veci za 14mld sk. Cele je to popisane v najnovsom TRENDE. Na nete som k tomu nenasiel nic, tak prosim kto viete o more info...
Zaujimave je, ze magisrat si zas raz postavil hlavu a chce si postavit elektricku sam aj ked jedna alternativa projektu ZSR pocita s hubridnou tratou tratou po trase petrzalskej elektrickodrahy.
Bol som dlhsi cas mimo SK tak sorrry, ked to tu uz bolo.
Zaujimave je, ze magisrat si zas raz postavil hlavu a chce si postavit elektricku sam aj ked jedna alternativa projektu ZSR pocita s hubridnou tratou tratou po trase petrzalskej elektrickodrahy.
Bol som dlhsi cas mimo SK tak sorrry, ked to tu uz bolo.
V každom prípade najlepšie by bolo, keby boli postavené oba varianty. Donovaly sú v zime väčšne ucpaté a išiel si už niekedy ne trase Martin - Žilina?

Sommelier
By the way, Pristavnemu mostu sa dost odlahci spustenim Apolla a odlahci sa aj Novy most do znacnej miery. Pristavny zacne dufajme konecne plnit svoju hlavnu funkciu - tazky tranzit. Mam ale velku obavu z toho uzla na petrzalskej strane - Pristavny most - Most Apollo - dost citlive miesto pre dopravu v Petrzalke.
A okrem toho, siesty most poza slovnaft odbremeni Pristavny most o dalsie auta (zaujimave je, ze nejaky kreten sa nechal pocut, ze sa este nevie, ci budu peniaze na stvorprudovy (pritom to ma byt sucast dalsieho dialnicneho okruhu - Zahorie - Karpaty - Raca - Biskupice - Petrzalka)). Taky je dopravny zivot. Niesme tak bohati, aby sme kupovali lacne veci.