Reakcia na: pepies #46055:
Az taky novy nie je, ale asi mas na mysli Skoda 21Tr ev.c. 6401.
A pod nim tona gitu, samozrejme
Ono sa to totiz nikomu nepodarilo, ono to akosik opadalo samo
Obrazky som spravil vcera.
Tak toto, co si popisal, by bolo v USA
luky133
Bude s toho diskusná téma??