Reakcia na: d3k0 #45904:
Vdaka, ten napad 91/191+94 sa mi celkom pozdava
Len intervaly 91 mimo spicky su (a zrejme aj budu) dost biedne... Ale co uz. To s tou 98 ma moc nenadchlo, najma ked jej to ma na Bajkalsku trvat podla mojich odhadov 25 minut. (pesovanie na Antolsku = 10' + cakanie 0-10' + cesta 25' + prestup 5-10' + Bajkalska-Racko 5' = spolu 45-60', teraz cca 20-35')

NN
Ad poznamka o ruseni zbytocnych zastavok - aky maju vyznam zastavky Jungmannova/Halova vzdialene od seba par metrov, jedna z nich by mohla byt pokojne zrusena.
A k propagacii rychlejsieho spojenia s viac prestupmi - nebolo by logicke, aby sa s pribudajucimi prestupmi predlzila aj platnost zakladneho listka aspon na 15min co by bola vhodna kompenzacia pre prestupujucich za rovnaku cenu?