Reakcia na: tr3mp #45703:
ok, asi som to naozaj s tymi 45-minutami prehnal. V podstate tu ani nejde o minuty, je mi jedno ci podla stareho planu cestujem povedzme 18 minut a podla noveho to bude 15 minut alebo 24 minut. Pre mna je podstatne to, ze budem musiet kazdy den nesystematicky prestupovat takym sposobom, ze nastupim, odveziem sa 3 zastavky, vystupim, cakam, nastupim, odveziem sa 4 zastavky, vystupim, cakam, nastupim.Namiesto "nastupim, veziem sa a vystupim"

2. vec co mi vadi je to, ze odomna sa nedostanem bez prestupov na miesta na ktore som bol zvyknuty chodit priamo.
3. vadi mi, ze sa zrusia autobusy 81, 85, 78, 92 prakticky VSETKO co islo odomna a umoznovalo priamy pristup do mesta.
81 -> hodzovo namestie
78 -> mala scena/safko
92 -> mlynska dolina
85 -> mala scena/safko
4. vadi mi, ze uz nebudem sediet na prazdnom sedadle ako doteraz
Vysledok je, ze nepocitujem zlepsenie.
tr3mp
Technopol - Hlavná stanica (v súčasnosti 23 minút): 95 Šafárikovo nám. -> 13 Hlavná stanica: 9 + 13 = 22 minút + prestup
Technopol - Hodžovo nám. (v súčasnosti 18 minút): 95 Šafárikovo nám. -> 13 Poštová: 9 + 5 = 14 minút + prestup
alebo
Technopol - Hlavná stanica (v súčasnosti 23 minút): 98 Smolenická -> 93 Hlavná stanica: 2 + 17 = 19 minút + prestup (max. 3 min. v špičke)
Technopol - Zochova (v súčasnosti 16 minút): 98 Smolenická -> 93+94 Zochova: 2 + 10 = 12 minút + prestup (max. 1,5 min. v špičke)
Ako si to myslel s tými 45 minútami?