Reakcia na: Pavol #45667:
z Ovsišta bude premávať aj po zmene linkovania, súčasná 84.
Najlepsie do nejakeho mrakacu, to ti nikto do okien cumet nebude (jedine ze by bol nablizku dalsi mrakac
) a budes mat krasny vyhlad na mesto tak ako ja teraz
..ale ja by som to aj tak sidliskom nenazval...
Bon-Cu
To moze byt pravda, aj ked jeden domcek napr na jaskovom rade bude urcite stale drahsi ako niekde na ciernej vode
Ale jednoizbovz byt v SC v tiez novom sidlisku sa da kupit za necely melon
Druha vec ale je ze zivotne naklady na predmesti su vyssie ako priamo v BA