Reakcia na: BMko #45094:
Skoda ze sa uz jazdi po Obchodnej, keby bola uzavreta, tak by bola ina sranda. ?
(Tyzden zadarmo) A kde vsade chces ist? Ja som si naplanoval behanie po Ikarusoch...
Aspon nemusis lepit 80 stran zmien. ?
Majo