Reakcia na: Majo #45068:
no do ruzinova 97ckou chodit nezvyknem, ja sa prepravujem zvycajne medzi zastavkami holicska a komarovska, ale ani na tej komarovskej pri vystupovani neaky zasadny rozdiel casu oproti cestaku nezvykne byt (teda v ramci moznosti, vozidlo je uz daleko od svojej vychodzej zastavky, takze tam uz treba s neakym rozptylom ratat, ale viac nez +-2 minuty to nebyvaju, 10 je nerealnych !!!!)
, takze napriek planu sa mi niekedy nepodari vhodne prestupit vzhladom na okolnosti predchadzajuce prichodu do zastavky Vlcie Hrdlo uvidim valiaci sa dym z vyfuku 77. A prechadzka zacina.
Majo