Reakcia na: 81-71 #44373:
Áno, je. Mal som sa mnohokrát možnosť o tom presvedčiť. Ale v tomto konkrétnom prípade to možno je len nejaká náhoda.
A s akou poruchou si ju odstavoval?
A myslim, ze aj Marianske Lazne a Jihlava by do toho este mali co povedat, aspon teda kym Marianky definitivne nezaniknu
Mike
Ako písala Z, mali by ho vyskúšať na Kalváriu, ale kľudne by mohol robiť aj 58, 57, 28 (v SN)... ?