Čo sa týka tej vizualizácie "nosného systému", tak svojho času mali na fóre na www.metroweb.cz s podobnej fotky srandu. Oprávnene!
Neviem teda, či bol alebo nebol vykonaný posledný odchod d-39. Ak nebol, navrhujem podať sťažnosť na DPB a žiadať prešetrenie situácie a vysvetlenie.
Čo sa jej mohlo stať?
galiyosha
Re #44265 BMko: Ja som mal z tých 12tich tiež celkom dosť. ?
Re #44266 BMko: Tak potom odvolávam svoj súhlas so zvyškom untropovho príspevku, ak všetko prebehlo podľa cestovného poriadku. Ak ale idú posledné spoje s náskokom alebo nejdú vôbec, zdá sa mi to ako totálna nehoráznosť.