Zdravim,
strankam imhd.sk fandim uz niekolko rokov, su naozaj dobre. Registracia je fajn, novy graficky dizajn opat ozivenim.
Vaznu vyhradu mam k tomu, ze na uvodnej stranke uz zmizla moznost priamo zadat cislo linky, ktorej cestovny poriadok hladam (je tam uz len vyhladanie spojenia, ktore mne osobne nevyhovuje). Ked chcem rychlo najst odchod spoja, musim sa (podla mna zbytocne) prekliknut este na zalozku "Cestovne poriadky" a ani tam nemozem zadat cislo linky, ale musim si ju vyberat z menu. Nechceli by to autori stranky zmenit? Myslim, ze by to nebol krok spat, ale navrat k niecomu, co fungovalo velmi dobre.
Vdaka, A.
strankam imhd.sk fandim uz niekolko rokov, su naozaj dobre. Registracia je fajn, novy graficky dizajn opat ozivenim.
Vaznu vyhradu mam k tomu, ze na uvodnej stranke uz zmizla moznost priamo zadat cislo linky, ktorej cestovny poriadok hladam (je tam uz len vyhladanie spojenia, ktore mne osobne nevyhovuje). Ked chcem rychlo najst odchod spoja, musim sa (podla mna zbytocne) prekliknut este na zalozku "Cestovne poriadky" a ani tam nemozem zadat cislo linky, ale musim si ju vyberat z menu. Nechceli by to autori stranky zmenit? Myslim, ze by to nebol krok spat, ale navrat k niecomu, co fungovalo velmi dobre.
Vdaka, A.
d3k0
Co sa tyka menu, to aby som robil jedno imhd.sk pre tych, ktori sa stazovali, ze je menu neprehladne, pricom tam bude tento dizajn a druhe ymhd.sk, kde bude povodny dizajn... Kde boli vsetci zastancovia minuleho menu, ked sa tu ludia rozculovali, ake je neprehladne? Kde boli vsetci odporcovia registracie uzivatelov, ked ju tu skoro vsetci pozadovali? Nabuduce asi budem umiestnovat pol roka pred spustenim noveho dizajnu jednu anketu za druhou, kde uzivatelia sami rozhodnu, co chcu
Tymto odpovede na pripomienky k dizajnu koncim a idem robit projekty do skoly