Webmasteri vedia, co sa menilo :)) Design bolo iba nutne zlo, ktore bolo treba spravit, aby tu mohla byt reklama, prihlasovanie uzivatelov a nove menu
WAPisti maju par dni smolu, aspon tu nikto nebude robit bordel, lebo po tom, co som tu videl pred par tyzdnami som mal chut zrusit diskusiu wape uplne...
hroch