Papuca: ja tiez neviem, ja som tam nebol a preto to nebudem hodnotit. Ale v podobnom case som bol na Rajskej a bol tam 18minut jediny tbus L210. 202 s intervalom 7-8minut ani jedna, 205 s intervalom 10min taktiez ani jedna a to uz nehovoriac o dalsej 210 (int.8min.). Pekne sa to vsetko plazilo zapchou prave od uz uvedenej Kosickej. Aj 70tky a 50tky. Ja sa len desim, co tam bude, ked otvoria Most Kosicka a dalsie rameno onej krizovatky.
sommelier
V rámci jedného prastarého plánu: mal sa vybudovať dopravný koridor Petržalka-Košická-Ružinovská-"diaľnica", ktorý je a bude na dvoch miestach prerušený (Miletičova-Záhradnícka a koniec Ružinovskej). Asi vďaka tomu, že tu vždy niekto postaví kúsok niečoho, potom príde najaký iný volený a postaví kúsok niečoho iného... Podobne to dopadlo s koľajovou radiálou Starý most - Karadžičova - Trnavské mýto. Ešte v 70. rokoch sa hovorilo o ideálnom priestore pretože v dobrej vzdialenosti obchádzala mesto... A zase nič. A na MiÚ Nové Mesto nechcú ani počuť o tom, aby sa sprevádzkovala ŽST Filiálka. Však sa už aj pripravuje projekt na polyfunkčnú budovu na jej mieste (a zároveň na nové vilky a vily - podľa zásluh). A na záver dodávam, že keď sa to veľmi dopravy chtivým občanom nepáčilo, vypustili do éteru akúsi možnosť, že koľaje budú pod tou budovou. Nebudú a oni to vedia. Ale hlavne že je tíško.