Reakcia na: MARFA #43124:
treba sa dostat na trolejbusy okolo Hradu. Napr. linky 31, 39 na Nam. 1. Maja a prestup na 203 (treba sa asi vratit 100 m a 50 m hore pred fakultu architektury), resp. pesi presun dole na Kolarovo nam. (207). Trolejbusy stoja tiez na Hodzovom namesti (Mierko) pred Tatracentrom.
?
Vševedko samofandivý
Reči o systematickej príprave detí mi pripomínajú situáciu okolo výstavby metra v BA - mnoho teoretizovania a v dôsledku svetlých perspektíáv kašľanie na súčasný stav. Situáciu treba riešiť hneď a nie až odumrú ďalšie tri generácie a prejaví sa pozitívny efekt výchovy...
Ja si kompletne grafiťácky upravené vozidlo viem, ale neprajem. Nech si graffitujú vlastné vozidlá.