Neviete mi niekto povedat pokial siaha tato rekonštrukcia ???Budu vymenené kolaje aj pri Blumentáli ??? Aj spojka s Americkým nám. ?Bude komplet zreparovaná priečna os na Hl. nádražie?Lebo tá si to priam žiada ?
Alebo ide len o pravu trate od bývalej kefovej tovarni a po Obchodnú ulicu? Bude sa robit komplet triangel? A ak ano tak komplexne ako pred par rokmi pri Tescu alebo to len odfláknu zaliatím asfaltom ????????????
DAKUJEM
Alebo ide len o pravu trate od bývalej kefovej tovarni a po Obchodnú ulicu? Bude sa robit komplet triangel? A ak ano tak komplexne ako pred par rokmi pri Tescu alebo to len odfláknu zaliatím asfaltom ????????????
DAKUJEM
sommelier
Inak si viem bez problémov predstaviť nejedno kompletne grafiťácky upravené vozidlo. Bolo by to rozhodne v niektorých prípadoch krajšie. No zrejme jediný pokus (aj keď nie graffiti) na jednej karose (pár rokov dozadu) myslím, že ju natreli hrozne škaredou hnedou s nejakými zvieratami - akože ZOO Karosa. Nebol to zlý nápad, no používali štetce a potom to vyzeralo dosť zle. Spomínate si na ňu ?