Reakcia na: d3k0 #43061:
Ako by si tam vyriesil preferenciu? Ked pojde po Spitalskej nejaka elina, ako snimac bude vediet, ci chce ist na SNP alebo Jesenskeho? Ked tam bude tretia kolaj, bude to jednoduchsie, pretoze snimace mozu byt az za vyhybkou. Na take preferencne detektory, ktore vedia rozoznat smer elektricky napr. podla linky, este Bratislava nedorastla...
fobust
V prvom rade treba odtial vyhnat individualnu dopravu! Spitalsku zaslepit, spravit este zopar zmien a celu krizovatku vypnut, bude sa jazdit podla znaciek. S tym problem nie je. Elektricky si tam navzajom zavadzat nebudu.