Neviete mi niekto povedat prečo sa nepoužíva na pokrytie kolajnic električiek niečo podobné ako vo Viedni ? Myslím tie panely. Prečo sa to jednoducho zaleje asfaltom /až na pár výnimiek/ ktorý onedlho popraská ? Je to otázka financii ? Ale ved donedavna tu boli panely, ale bohužial zlé a vyvolávali pri jazde elín hluk. Tie viedenské sú drahšie ? Prečo tie kolajnice a panely tam dlhšie vydržia ? Je to rozchodom alebo menším pretažovaním električiek? Údržbou by to nebalo byt, nie?Ved čo by sa tam malo udržiavat?Šak po tom jazdia a hotovo ?, nie? Väčšina tratí vypada aj po dlhom čase velmi dobre a sú tiché. Je to fakt iba rozchodom a šetrením financií pri stavbe zvršku v BA?Myslím od podkladu až po kolajnice /technika aj meteriáli/.
VDAKA ZA ODPOVED ? ? ? ?
VDAKA ZA ODPOVED ? ? ? ?
fobust
Deinem Namen nach sieht es so aus, das du Deutschsprachig bist. Deshalb schreibe ich jetzt mal Deutsch. Obwohl du schon die Antwort bekommen hast. Tatsächlich wird gerade die ganze Straßenbahnkreuzung Ralisnkeho - Starohorska rekonstruiert. Falls du dort vorbeischaust, kannst du dier die Arbeiten mal anschauen. Über diese Kreuzung fahren viele Linien: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 und 17, insgesammt Neun Linien. Daher sind die Veränderungen dementsprächend ausführlich, die Linien 3, 6 und 7 sind ausser Betrieb. Nährere infos sind auf der Startpage von iMHD, ich denke es sollte dort auch Englisch sein (oben Rechts Flagge anklicken).