Zaujimalo by ma aka je cena novych osobnych vlakov, naprilad tych novych motorovych (myslim ze typ 840), co jazdia na trati Zilina - Zvolen, alebo malych motorovych voznov MV 811 a 812 a aka je ich spotreba nafty na 100 km, ak sa tak da opytat. Ak mi na moju otazku moze niekto odpovedat, tak velmi pekne dakujem.
fobust
Tak potom aj ine nazvy! ? HLST, ASMN a vsetky ine ktore su po nemecky! Ja by som nebol proti tomu, keby to bolo aj po Madarsky. ?