Reakcia na: Andy #41258:
??? .. len skoda ak nebudu na zastavkach rozpisy kedy chodia... lebo ani teraz nie je od SAV asi po AMFITEATER ziadny grafikon kedy chodia...
Celkovo sa mi vidí, že to linkové vedenie mnoho ľudí berie ako niečo, čo na 100% bude a pritom to tam autori dali len ako na osvieženie, pretože jadro zámeru spočíva v niečom inom. ?
galiyosha
Re #41230 m@rtin: Ja v žiadnom prípade nespochybňujem, že Rajská zahrada je krásna stanica. To vôbec nie. A nešlo mi ani tak o ňu, ako o spôsob vedenia metra v jej okolí. Pokiaľ je pravda to, čo som počul, tak to nie je práve finančne efektívne. Pokiaľ na to Praha má, ja jej podobné megalomanské stavby neberiem. Určite prispievajú k pozitívnemu imidžu verejnej dopravy a mne sa páčia, aspoň sa mám chodiť na čo pozerať